Etui och pillerdosa silver

Etui och pillerdosa silver
Etui och pillerdosa silver
Etui och pillerdosa silver
Etui och pillerdosa silver
Etui och pillerdosa silver
Etui och pillerdosa silver
Etui och pillerdosa silver
Etui och pillerdosa silver
Etui och pillerdosa silver
Etui och pillerdosa silver
Etui och pillerdosa silver
Etui och pillerdosa silver
Etui och pillerdosa silver
Etui och pillerdosa silver

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

ETUI, PILLERDOSA, silver, 1800-tal, dekorer i niello av trojka, stämplade Moskva, etuiet med svensk importstämpel, etuiets längd 10x7,5 cm, totalvikt ca 193 g

295826

2015-02-27