Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFBORD, bok, formgivna av Nirvan Richter för Norrgavel, oval skiva, höjd 60, 115x74 cm
Skador: Smärre ytskador
Smärre slitage, ytskador
295830
2015-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här