Bord Norrgavel

Bord Norrgavel
Bord Norrgavel
Bord Norrgavel
Bord Norrgavel
Bord Norrgavel
Bord Norrgavel
Bord Norrgavel
Bord Norrgavel

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFBORD, bok, formgivna av Nirvan Richter för Norrgavel, oval skiva, höjd 60, 115x74 cm
Skador: Smärre ytskador

Smärre slitage, ytskador

295830

2015-02-27