Leopold Fare gouache

Leopold Fare gouache
Leopold Fare gouache

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEOPOLD FARE, Leopold (1926-1996): "Gestalter i blad", signerad Fare, daterad atergo 1988, gouache, ca 44x36 cm

295834

2015-02-27