Skål Coquielle Paul Kedelv för Flygsfors

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, "Coquille", Paul Kedelv, Flygsfors 1954, underfång i rubinrött, signerad och daterad -54, ca längd ca 30, totalhöjd 11 cm

295840

2015-03-03