Samekniv Poggats

Samekniv Poggats
Samekniv Poggats
Samekniv Poggats
Samekniv Poggats
Samekniv Poggats
Samekniv Poggats

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMEKNIV med slida, benarbete, signerad E Poggats 1945, (Elias Poggats) längd 23 cm

Slitage, rem saknas

295857

2015-02-27