Samekniv L L Sunna
Closed
2015-02-27
295858
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
SAMEKNIV med slida, signerad L L Sunna, (Lars Levi Sunna), benarbete, längd 23 cm
Slitage