Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SAMEKNIV med slida, signerad L L Sunna, (Lars Levi Sunna), benarbete, längd 23 cm
Slitage
295858
2015-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här