Samekniv L L Sunna

Samekniv L L Sunna
Samekniv L L Sunna
Samekniv L L Sunna
Samekniv L L Sunna
Samekniv L L Sunna
Samekniv L L Sunna

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SAMEKNIV med slida, signerad L L Sunna, (Lars Levi Sunna), benarbete, längd 23 cm

Slitage

295858

2015-02-27