Slaglåsgevär orientaliskt

Slaglåsgevär orientaliskt
Slaglåsgevär orientaliskt
Slaglåsgevär orientaliskt
Slaglåsgevär orientaliskt
Slaglåsgevär orientaliskt
Slaglåsgevär orientaliskt
Slaglåsgevär orientaliskt
Slaglåsgevär orientaliskt

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal, orientalisk, träskuren dekor, längd ca 134 cm

Zustandsbeschreibung

Omfattande skador

295863

2015-02-27