Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal, orientalisk, träskuren dekor, längd ca 134 cm
Zustandsbeschreibung
Omfattande skador
295863
2015-02-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner