Damfickur i 14 k guld

Damfickur i 14 k guld
Damfickur i 14 k guld
Damfickur i 14 k guld
Damfickur i 14 k guld
Damfickur i 14 k guld
Damfickur i 14 k guld

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAMFICKUR, 14 k guld, 1900-talets första hälft, vitemaljerade urtavlor med arabiska siffror, ankargång resp cylindergång, innerboett i metall, breguetspiral resp plan, diameter 33-34 mm, vikt 54 g

En med ej originalglas samt monogram, slitage och bucklor

295865

2015-02-27