Damfickur i 14 k guld
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DAMFICKUR, 14 k guld, omkring 1900, förgylld samt graverad urtavla med romerska siffror, blånerade visare, innerboett i metall, ankargång, breguetspiral, verket märkt NÈDOR, boett nr: 169972, diameter ca 35 mm, vikt 35 g
Smärre slitage
295866
2015-02-27