Damfickur i 14 k guld

Damfickur i 14 k guld
Damfickur i 14 k guld
Damfickur i 14 k guld
Damfickur i 14 k guld
Damfickur i 14 k guld
Damfickur i 14 k guld

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DAMFICKUR, 14 k guld, omkring 1900, förgylld samt graverad urtavla med romerska siffror, blånerade visare, innerboett i metall, ankargång, breguetspiral, verket märkt NÈDOR, boett nr: 169972, diameter ca 35 mm, vikt 35 g

Smärre slitage

295866

2015-02-27