Fartygsmodell i diorama

Fartygsmodell i diorama
Fartygsmodell i diorama
Fartygsmodell i diorama
Fartygsmodell i diorama
Fartygsmodell i diorama
Fartygsmodell i diorama

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FARTYGSMODELL, i diorama, 1900-tal, Holländsk flagga, ca 52 x 48 cm

skador

295883

2015-03-01