Ishink USA och Vinkylare
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VINKYLARE och ISHINK med lock, 1900-tal, Vinkylaren i vitmetall, ishink i galon, plast, mässing samt märkt Kraftware 225 5th Ave N.Y.C, vinkylarens höjd 17,5, ishinkens höjd 27 cm
Vinkylaren med smärre ytslitage, Ishinken med smärre ytslitage
295910
2015-03-01