Ishink USA och Vinkylare

Ishink USA och Vinkylare
Ishink USA och Vinkylare
Ishink USA och Vinkylare
Ishink USA och Vinkylare

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VINKYLARE och ISHINK med lock, 1900-tal, Vinkylaren i vitmetall, ishink i galon, plast, mässing samt märkt Kraftware 225 5th Ave N.Y.C, vinkylarens höjd 17,5, ishinkens höjd 27 cm

Vinkylaren med smärre ytslitage, Ishinken med smärre ytslitage

295910

2015-03-01