Bordskanon
Valmis
2015-03-01
295921
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BORDSKANON, sannolikt Belgien, 1900-tal, brons och trä, grönpatinerad med reliefdekor, lavetten med dekor av vapensköldar samt kedjori metall, utan lavett längd 40, med lavett 64 cm
brukslitage