Bordskanon

Bordskanon
Bordskanon
Bordskanon
Bordskanon
Bordskanon
Bordskanon
Bordskanon
Bordskanon
Bordskanon
Bordskanon

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSKANON, sannolikt Belgien, 1900-tal, brons och trä, grönpatinerad med reliefdekor, lavetten med dekor av vapensköldar samt kedjori metall, utan lavett längd 40, med lavett 64 cm

brukslitage

295921

2015-03-01