Omega herrfickur i 18 k guld

Omega herrfickur i 18 k guld
Omega herrfickur i 18 k guld
Omega herrfickur i 18 k guld
Omega herrfickur i 18 k guld
Omega herrfickur i 18 k guld
Omega herrfickur i 18 k guld
Omega herrfickur i 18 k guld
Omega herrfickur i 18 k guld
Omega herrfickur i 18 k guld
Omega herrfickur i 18 k guld

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OMEGA, 18 k guld, fickur, ca 1920-tal, savonett, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror i svart och rött, innerboett i 18 k, ankargång, breguetspiral, lock med pressad dekor av Oscar II, boett nr: 7554187, verk nr: 6693611, diameter 49,5 mm, vikt 89 g

Boett med bucklor

295932

2015-03-17