Lars Jonsson färglitografi

Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952): Ängshökshona, signerad och numrerad 3/100, färglitografi, bildyta 34 x 25 cm

295934

2015-02-27