Albert Johansson

Albert Johansson
Albert Johansson
Albert Johansson
Albert Johansson

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): "In Medias Res I", signerad och daterad Albert Johansson 1967, olja/blandteknik s.k. matrismålning, 74x59 cm

Smärre ytsmuts

295948

2015-02-27