Omega herrfickur i 14 k guld
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA, 14 k guld, fickur, ca 1937, förgylld urtavla med arabiska siffror, blånerade visare, innerboett i metall, ankargång, breguetspiral, cal: 38.5L T1, 17P, verk nr: 8503298, boett nr: 9432560, diameter 47,5 mm, vikt ca 71 g
Tavla med repor, boett med smärre slitage
295974
2015-03-17