Catharina Edlund

Catharina Edlund
Catharina Edlund

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CATHARINA EDLUND (född 1974): "Blombarn", signerad Catharina Edlund, 283/385, färglitografi, 49x19 cm, oramad

295998

2015-02-27