Anders Palmér

Anders Palmér
Anders Palmér

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDERS PALMÉR (född 1958): Nybroviken, Stockholm, signerad Palmér, färglitografi, 42x42 cm, oramad

296001

2015-02-27