Karl Höglund färglitografi

Karl Höglund färglitografi
Karl Höglund färglitografi

Klubbat för:

1 900 SEK

1 000 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940): "Du och jag", signerad Karl Höglund, numrerad 142/360, färglitografi, ur mappen "Sommarögonblick II", 2014, bladmått 60x41 cm

Ej ramad

296016

2015-02-27