Acke Åslund teckningar

Acke Åslund teckningar
Acke Åslund teckningar
Acke Åslund teckningar
Acke Åslund teckningar
Acke Åslund teckningar
Acke Åslund teckningar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ACKE ÅSLUND (1881-1958), TECKNINGAR på brevkort, RESESKILDRING, signerade och med dedikation, diverse dräktskisser medföljer

Skador och revor

296050

2015-02-27