Ingrid Elisabet Strandberg
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
INGRID ELISABET STRANDBERG (1902-?): "Stadens utkant", olja på pannå, enlig etikett a tergo daterad 1924-29, 33x46 cm
ÖVRIGT: Ingrid Elisabet Strandberg var partner med Lars Boëthius
Obetydligt ytmärke
296058
2015-02-28