Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SVEN X-ET ERIXSON (1899-1970): (2) Landskap, signerade Sven Erixson-28 resp Sven Erixson, akvareller på papper, samramade, 30x46 cm vardera
Hanteningsveck, en med mindre reva
296069
2015-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här