Sven Erixson akvareller

Sven Erixson akvareller
Sven Erixson akvareller
Sven Erixson akvareller
Sven Erixson akvareller

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SVEN X-ET ERIXSON (1899-1970): (2) Landskap, signerade Sven Erixson-28 resp Sven Erixson, akvareller på papper, samramade, 30x46 cm vardera

Hanteningsveck, en med mindre reva

296069

2015-02-28