Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅL, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av snäckor, fiskar och lotus, höjd 8,5 diameter 21 cm
Tillverkningsdefekter, nagg
296077
2015-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här