Dekorativ afrikansk mask

Dekorativ afrikansk mask
Dekorativ afrikansk mask
Dekorativ afrikansk mask
Dekorativ afrikansk mask
Dekorativ afrikansk mask
Dekorativ afrikansk mask
Dekorativ afrikansk mask
Dekorativ afrikansk mask

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HJÄLMMASK, Kongo, troligen Suku, 1900-talets senare del, höjd 41cm

Skador

296078

2015-03-08