Saltströare i silver

Saltströare i silver
Saltströare i silver
Saltströare i silver
Saltströare i silver
Saltströare i silver
Saltströare i silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SALTSTRÖARE, 1 par, silver, rokokostil, 1900-tal, dekor med rosetter och blommor, svenska importstämplar, höjd ca 10,5 cm total vikt ca 93 g

Bruksslitage

296080

2015-02-28