Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SALTSTRÖARE, 1 par, silver, rokokostil, 1900-tal, dekor med rosetter och blommor, svenska importstämplar, höjd ca 10,5 cm total vikt ca 93 g
Bruksslitage
296080
2015-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här