Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
KAFFEKANNA, silver, nyrokoko, Tyskland, 1800-tal, lockknopp i form av blomma, höjd ca 19 cm total vikt ca 404 g
Bucklor, slitage
296083
2015-02-28