Kaffekanna silver,

Kaffekanna silver,
Kaffekanna silver,
Kaffekanna silver,
Kaffekanna silver,
Kaffekanna silver,
Kaffekanna silver,
Kaffekanna silver,
Kaffekanna silver,

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

KAFFEKANNA, silver, nyrokoko, Tyskland, 1800-tal, lockknopp i form av blomma, höjd ca 19 cm total vikt ca 404 g

Bucklor, slitage

296083

2015-02-28