Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DAVID WRETLING (1901-1986): Modeller, signerad och daterad D Wretling 1940, N:R.4, brons, stämplad Pettersson Fud., monterad på träsockel, höjd ca 16 cm (exkl sockel)
Ägarmärkning
296084
2015-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här