Skåp gustavianskt
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, gustavianskt, bemålat, inredning m 2 lådor, höjd ca 108, 99x53 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, senare bemålad, bruksslitage, färgbortfall, ett bakben saknas
296089
2015-02-28