Musse Pigg-figur

Musse Pigg-figur
Musse Pigg-figur
Musse Pigg-figur
Musse Pigg-figur
Musse Pigg-figur
Musse Pigg-figur
Musse Pigg-figur
Musse Pigg-figur
Musse Pigg-figur
Musse Pigg-figur

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

DEANS RAG BOOK MUSSE PIGG, 1930-40-tal, svart stoppad plysch, tryckta anletsdrag, svarta knappögon, händer av vit filt med fem fingrar, röda sammetsbyxor, gula filtskor med brun skinnsula, längd ca 20 cm

Smärre slitage

296099

2015-02-28