Musse Pigg-figur
Klubbat för:
3 400 SEK
3 000 SEK
DEANS RAG BOOK MUSSE PIGG, 1930-40-tal, svart stoppad plysch, tryckta anletsdrag, svarta knappögon, händer av vit filt med fem fingrar, röda sammetsbyxor, gula filtskor med brun skinnsula, längd ca 20 cm
Smärre slitage
296099
2015-02-28