Syskrin omkring 1900

Syskrin omkring 1900
Syskrin omkring 1900
Syskrin omkring 1900
Syskrin omkring 1900
Syskrin omkring 1900
Syskrin omkring 1900
Syskrin omkring 1900
Syskrin omkring 1900
Syskrin omkring 1900
Syskrin omkring 1900

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYSKRIN, på fötter, omkring 1900, rödläderklädd, med diverse tillbehör, delvis i ben och silver, höjd 13, 28x18 cm, nyckel finns

Skador och slitage

296105

2015-02-28