Torsten Renqvist träsnitt

Torsten Renqvist träsnitt
Torsten Renqvist träsnitt
Torsten Renqvist träsnitt
Torsten Renqvist träsnitt
Torsten Renqvist träsnitt
Torsten Renqvist träsnitt
Torsten Renqvist träsnitt
Torsten Renqvist träsnitt

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): "Djur", portfölj med 8 träsnitt, signerade o daterade 1952, 78/200, bladstorlek 44x33,5 cm

296109

2015-02-28