Olle Bonniér gouache

Olle Bonniér gouache
Olle Bonniér gouache
Olle Bonniér gouache
Olle Bonniér gouache

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLLE BONNIER (född 1925): Komposition, signerad och daterad Bonniér 22.6-57, gouache/blandteknik, 32x23 cm

296111

2015-02-28