Bordsram 1800-talets slut

Bordsram 1800-talets slut
Bordsram 1800-talets slut
Bordsram 1800-talets slut
Bordsram 1800-talets slut
Bordsram 1800-talets slut
Bordsram 1800-talets slut

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSRAM, 1800-talets slut, möjligen Emil Olsson Eskilstuna, ståletsad, förgyllda detaljer, dekor av påfågel och pion, ca 30x20 cm

296114

2015-02-28