Figuringrupp 1900-talets första hälft

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINGRUPP, porslin, 1900-talets första hälft, bär märkning, kärlekspar vid fontän, höjd ca 28 cm

Skador

296117

2015-02-28