Ljusstakar tänkstickshållare mässing

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LJUSSTAKAR, 1 par, Gusum, mässing, gustaviansk stil, höjd ca 19 cm, TÄNDSTICKSHÅLLARE, BLÄCKHORN, Skultuna, mässing, höjd ca 13 resp 10 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, insats med skador

296124

Päivämäärä:

2015-02-28