Ljusstakar tänkstickshållare mässing
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LJUSSTAKAR, 1 par, Gusum, mässing, gustaviansk stil, höjd ca 19 cm, TÄNDSTICKSHÅLLARE, BLÄCKHORN, Skultuna, mässing, höjd ca 13 resp 10 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, insats med skador
296124
Päivämäärä:
2015-02-28