Hans Norsbo

Hans Norsbo
Hans Norsbo
Hans Norsbo
Hans Norsbo

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ETSNINGAR, 2 st, Hans Norsbo (Johansson) (1897-1955) samt Harald Sallberg (1895-1963), Ersta trappor Södermalm Stockholm resp Tistel på gärde, signerade, ca 29x20 resp 24x31 cm

296126

2015-02-28