Alvar Aalto fat

Alvar Aalto fat
Alvar Aalto fat
Alvar Aalto fat
Alvar Aalto fat

Klubbat för:

3 600 SEK

1 000 SEK

ALVAR AALTO, fat, glas, oregelbunden form, signerad Alvar AALTO, IITTALA, längd 25 cm

Repor

296128

2015-03-03