Maskintelegraf

Maskintelegraf
Maskintelegraf
Maskintelegraf
Maskintelegraf
Maskintelegraf
Maskintelegraf

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MASKINTELEGRAF, USA 1900-talets första del, för skottmontering, mässing, signerad Brelco, New York, diameter 31, höjd 60 cm

296132

2015-02-28