Skålfat Kina

Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅLFAT, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av fågel i pion, diameter ca 150041 cm

Inre fotringsnagg

296136

2015-02-28