Ljuskrona i plåt
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSKRONA, omkring 1900-talets mitt, enligt uppgift Svenskt Tenn, för 6 ljus, grönmålad plåt, dekor i form av lövverk, insida med 3 ljuspunkter, höjd ca 50 cm
Slitage, färgbortfall, bucklor
296153
2015-02-28