IWC frackur i 14 k

IWC frackur i 14 k
IWC frackur i 14 k
IWC frackur i 14 k
IWC frackur i 14 k
IWC frackur i 14 k
IWC frackur i 14 k
IWC frackur i 14 k
IWC frackur i 14 k
IWC frackur i 14 k
IWC frackur i 14 k

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IWC, 14 k, fickur, ca 1930, urtavla med arabiska siffror, blånerade visare, innerboett i metall, breguetspiral, ankargång, svanhals, verk nr: 896646, boett nr: 925806, diameter 51 mm, vikt ca 63 g

Tavla med skador och slitage, innerboett med gravyr, boett med bucklor

296177

2015-03-17