Hans Fredrik Gude akvarell

Hans Fredrik Gude akvarell
Hans Fredrik Gude akvarell
Hans Fredrik Gude akvarell
Hans Fredrik Gude akvarell

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

HANS FREDRIK GUDE (1825-1903), Regatta, monogramsignerad, daterad 1892, akvarell, 15,5x23 cm

296179

2015-03-26