Lars Hillersberg, tusch och akvarell

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

LARS HILLERSBERG (1937-2004): Anna Lindh: kvällstidning följer upp sitt bildreportage, signerad och daterad Hillersberg -03, tusch och akvarell på papper, 27x24 cm

296180

2015-03-21