Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
LARS HILLERSBERG (1937-2004): Anna Lindh: kvällstidning följer upp sitt bildreportage, signerad och daterad Hillersberg -03, tusch och akvarell på papper, 27x24 cm
296180
2015-03-21