Lars Hillersberg, collage

Lars Hillersberg, collage
Lars Hillersberg, collage

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS HILLERSBERG (1937-2004): Jan Myrdal och Josef Stalin, signerad och daterad Hillersberg -73, collage, tusch och blyerts på papper, 28,5x22 cm

296182

2015-03-21