Lars Hillersberg, akvarell

Lars Hillersberg, akvarell
Lars Hillersberg, akvarell

Klubbat för:

12 000 SEK

15 000 SEK

LARS HILLERSBERG (1937-2004): Kriget mellan människor och bilar, signerad Hillersberg, utförd 1978, handkolorerat grafiskt blad på, 49x73 cm. Proveniens: Bruun Rasmussen, Köpenhamn, auktion nr 11, hösten 1995, katalognr 48

296190

2015-03-21