Lars Hillersberg, tusch

Lars Hillersberg, tusch
Lars Hillersberg, tusch

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS HILLERSBERG (1937-2004): Pope Paul VI: Be fruitful and multiply and replenish the earth, signerad och daterad Hillersberg -68, tusch på papper, 26x39 cm

296192

2015-03-21