Lars Hillersberg, Handelsministern

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS HILLERSBERG (1937-2004): Handelsministern, signerad och daterad Hillersberg -77, tusch, akvarell, bläck och collage på papper, 29x23,5 cm. Utställd: Museet Kulturhuset, Borås 1984, katalognr 26
.
Sverige är fortfarande medlem i Interamerikanska utvecklingsbanken - Handelsministern och docenten i nationalekonomi Staffan Burenstam-Linder

296194

2015-03-21