Fernandez Arman, skulptur

Fernandez Arman, skulptur
Fernandez Arman, skulptur
Fernandez Arman, skulptur
Fernandez Arman, skulptur
Fernandez Arman, skulptur
Fernandez Arman, skulptur
Fernandez Arman, skulptur
Fernandez Arman, skulptur
Fernandez Arman, skulptur
Fernandez Arman, skulptur

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005) Gitarrer,
signerad och numrerad Arman 14/80, bemålad metall, höjd 64 cm

296228

2015-02-28