Bordslampa nysilver

Bordslampa nysilver
Bordslampa nysilver
Bordslampa nysilver
Bordslampa nysilver

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, nysilver, höjd 65 cm

Omarbetad och renoverad, nysilver med slitage

296230

2015-02-28